ניקיון יסודי אחרי שיפוץ

דף הבית >> מאמרים >> ניקיון יסודי אחרי שיפוץ
אתם משפצים, אנחנו מנקים – על ניקיון יסודי לאחר שיפוץ

בשעה טובה סיימתם לשפץ את העסק, עוברים למבנה חדש לגמרי, או בניתם מפעל או חנות יש מאין. השלב הקריטי לאחר שכאב הראש נגמר הוא להיכנס לשטח העבודה החדש בראש נקי ולמשרד מבריק.
הניקוי הראשוני לאחר השיפוץ/בניה הוא חשוב מאין כמוהו, לאחר ניקיון זה תכניסו רהיטים, ציוד, עמדות עבודה. למעשה, תכניסו רהיטים אשר לאורך חיי הפעילות רבים הסיכויים שלא יזיזו אותם על מנת לנקות. לכן, חשיבות הניקיון היא עצומה, בנוסף, אין כמו התחושה להיכנס למשרד/שטח עבודה חדש, נקי ומצוחצח.

מספר דגשים על ניקיון לאחר שיפוץ:
1.      בזמן השיפוץ, בין אם שברתם קירות, צבעתם, בניתם מחיצות גבס ועוד, נכנס מלא אבק לכל פינה אפשרית. גם אם כיסיתם הכל, האבק מגיע לכל מקום – מסילות החלונות, פינות, מדרגות וכמובן החלל עצמו.  אבק זה מנקים יותר מפעם אחת. על מנת שהשטח יהיה נקי יש לעבור עליו מספר פעמים ביסודיות.
 
2.      צבע – סיידתם וצבעתם את הקירות, יש לנקות את הפנלים, משקופים, גם עבודה מאוד יסודית, נשארים כתמי צבע ולכן יש לנקות את הכל בחומרים הייעודיים לכך. ככל שהצבע טרי יותר כך יהיה קל יותר לנקות. אם כי גם צבע יבש בר ניקיון, וחברתנו מתמחה בכך.
 
3.      במידה ויש צורך בפוליש – זהו הזמן לעשותו, יש להשתמש במכונה ובחומרים המתאימים לרצפה אשר בחרתם.
 
4.      הדברה – טרם הכנסת הרהיטים/חומרי העבודה אנו ממליצים לבצע הדברה מקיפה. חברתנו יכולה להתאים עבורכם את ההדברה המתאימה לפי תנאי השטח בו אתם נמצאים והעונה
 
5.      כאשר שלב הניקיון מאחורינו, נשמח להביא לכם מומחה מטעמינו אשר יעזור לכם לעצב את חלל העבודה בצורה האידיאלית עבור העסק שלכם.
 
ניקיון לאחר שיפוץ ובניה מצריך חומריים חזקים וטובים אשר לא פוגעים באיכות הסביבה, לא מדובר על חומרי ניקוי רגילים אשר ברי השגה בכל סופר. מצריך כלים ייחודים לשמירה על משטח העבודה. שואבי אבק חזקים וכוח אדם מקצועי ומיומן.
לכן אל עליכם לחשוב שמנקה אחד יספיק, יש להביא חברה מקצועית וטובה אשר מתמחה בכך.
 
לחברתנו ניסיון עשיר בניקוי מבנים ומשרדים לאחר שיפוץ, נשמח להגיע אליכם עם מומחה מטעמנו ולהתאים עבורכם את הניקיון הטוב והיעיל ביותר .
 
 
 
קצת אחרת פתרונות בע"מ    |    רחוב העצמאות 16 יהוד    |   03-5114570     |   suzikzata@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים