שירותי ניקיון למוסדות רפואיים

דף הבית >> מאמרים >> שירותי ניקיון למוסדות רפואיים
שרותי נקיון למוסדות רפואיים
 
לא ניתן להפריז בחשיבות השמירה על ניקיון והיגיינה במוסדות רפואיים. משרד הבריאות הבריטי מציין את רמת הנקיון בבתי חולים כחלק בלתי נפרד מהטיפול בחולים ומהליך שיקומם. מחלות וזיהומים ניתנים למניעה באמצעות ניקיון מוקפד ויסודי, ולפיכך עשויות להיות השלכות במקרים בהם הניקיון אינו עונה על קריטריונים מחמירים.
חברה המציעה שירותי ניקיון למוסדות רפואיים תבטיח כי המתקנים הרפואיים נשמרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניקיון ובטיחות. בשל כך, חשוב לבחור בחברת ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, שתהיה אחראית על עמידה בתקני הניקיון ותוכל לספק מענה מקיף ומקצועי.
 
מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים חברת ניקיון?
·         חומרים וציוד - וודאו כי חברת הניקיון משתמשת בציוד ובחומרי ניקוי איכותיים המתאימים לניקיון מוסדות רפואיים.
·         תקנות עובדים – וודאו כי לעובדי החברה ישנם הביטוחים הנדרשים ואישורי העסקה.
·         זמינות עובדים – במוסדות רפואים הפעילים שעות ארוכות ואף 24 שעות ביממה, חשוב לוודא כי עובדי חברת הניקיון יכולים לעבוד במשמרות במשך כל שעות היום והלילה, וכי הם מועסקים בתנאים סוציאליים ראויים. בנוסף, יש לוודא שחברת הניקיון יכולה לספק תגבור במידת הצורך, כדי לוודא שתמיד יהיה מטעמה עובד ניקיון במוסד הרפואי.
·         הכשרה מיוחדת – ניקיון מתקנים רפואיים מורכב יותר מאשר ניקוי אבק משולחנות וריקון פחי אשפה. ישנן תקנות מיוחדות שעל עובדי הניקיון להכיר ולקחת לתשומת ליבם. על העובדים להכיר את הליכי הניקיון המיוחדים של סניטציה וניקוי במתקנים רפואיים. כמו כן, הם צריכים להיות מחוסנים בהתאם, ולהכיר את כללי הזהירות הנוגעים לשימוש בחומרי הניקיון הרפואיים.
אנו בחברת "קצת אחרת פתרונות בע"מ", מנוסים בהתאמת פתרונות לצרכי הלקוח מעל 20 שנה. העובדים שלנו עובדים בתנאים סוציאליים נאותים, והם עוברים הדרכות שוטפות בנושאי ניקיון ושירותים כלליים ספציפיים ללקוחות.
אנו דואגים שעובדינו ייצמדו לתוכנית העבודה המדויקת, ומפקחים על איכות עבודתם תוך שמירה על סביבת עבודה בטיחותית ומינימום הפרעות לשגרת העבודה במוסד הרפואי. אנו משתמשים בחומרי ניקיון מיוחדים המתאימים למתקנים הרפואיים ולציוד הרגיש.
באופן זה אנו מבטיחים ללקוחותינו רמת שירות גבוהה, אמינות ומצוינות. 
 
קצת אחרת פתרונות בע"מ    |    רחוב העצמאות 16 יהוד    |   03-5114570     |   suzikzata@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים