שאלות נפוצות

דף הבית >> שאלות נפוצות
       
                 
       

שאלות נפוצות
איך מזהים חברת ניקיון טובה?
חברת ניקיון טובה היא, קודם כל, כזו שתחלופת העובדים בה היא שולית, ולכן היא מסוגלת להתחייב בפני הלקוח על צוות קבוע. לצוות קבוע יש יתרון משמעותי משום שהוא מכיר היטב את המקום, את תוכניות העבודה - היומית, השבועית והחודשית, את העדפותיו ובקשותיו של הלקוח, את סדר היום במשרד ואת כל הפרטים הקטנים שהופכים את העבודה ליעילה ואיכותית.
בנוסף, יש חשיבות לוותק של החברה ולניסיון שלה בכל סוגי עבודות הניקיון.
חברה המספקת שירותי ניקיון לבתים אינה בהכרח מתאימה לעבודה במשרד או במפעל גדול.  כמובן שחברה טובה ואמינה צוברת, עם הזמן, קהל לקוחות נאמן שיוכל להעיד על טיב השירות ורמת המקצועיות, ולכן תמיד כדאי לבקש המלצות.

מה כוללות עבודות הניקיון במשרדים?
תוכנית העבודה והמפרט המלא נקבעים עוד בשלב הצעת המחיר, לפי הצרכים של הלקוח.
מומחה מטעם החברה מגיע לסיור במקום ונותן את המלצותיו. גם כאן יש חשיבות לניסיון ולוותק של החברה בהתאמת תוכנית מקיפה ויסודית שלא תדלג על שום פינה ועדיין תעמוד במסגרת הלו"ז ו/או התקציב שבידי הלקוח.
מעבר לניקיון הבסיסי של ריקון הפחים ושטיפת הרצפה, ישנה חשיבות רבה לניקוי יסודי של האבק, גם בהיבט הבריאותי של עובדי המקום, עד למיגור מוחלט. ניקוי האבק אינו מסתכם  בשאיבת שטיחים וריפודים, אלא נוגע גם לעמדות העבודה כולל ציוד מחשבים ותקשורת, דלתות ומשקופים וכו'.  חברת "קצת אחרת פתרונות בע"מ" מומחית בניקיון ובחיטוי יסודי עד לרמת חדרי ניתוח. נוסף על אלה, ישנן עבודות מיוחדות הנעשות ברמה החודשית כמו הברקת ציוד נירוסטה או ניקוי פילטרים ופתחי מיזוג אויר.

מי אחראי על צוות הניקיון במשרד?
מנהלי עבודה מוסמכים מטעם החברה מפקחים באופן קבוע על טיב העבודה ומבצעים בקרת איכות שוטפת. מנהלי העבודה זמינים ועומדים לרשות הלקוחות ובמקרים של בקשות מיוחדות או במידה ומתעוררת בעיה, ניתן לפנות אליהם ישירות.

באיזה חומרי ניקוי אתם משתמשים?
חברת קצת אחרת פתרונות בע"מ מקפידה לעבוד עם ציוד וחומרי ניקיון איכותיים, המתאימים לסוגים שונים של צרכים. לניקוי ציוד התקשורת והמחשבים משתמשים העובדים בחומרים ייעודיים בלבד, לניקוי אבק בגובה הם נעזרים בציוד טלסקופי מיוחד. לניקוי סוגי  רצפות ופרקטים  מותאם חומר לפי סוג הרצפה .
אוקיי, אז איך מתחילים...?
התקשרו אלינו לתיאום פגישה 03-5114570.
נציג מומחה מטעמנו יגיע אליכם לביקור ולאחריו תקבלו הצעת מחיר מפורטת וראש נקי מדאגות...
 
 
קצת אחרת פתרונות בע"מ    |    רחוב העצמאות 16 יהוד    |   03-5114570     |   suzikzata@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים