לקבלת הצעת מחיר
מלאו את פרטיכם ואנו
נחזור אליכם בהקדם:

מהם חדריים נקיים?

דף הבית >> מאמרים >> מהם חדריים נקיים?
מהם חדרים נקיים?
אם נתבקש לחשוב על חדר בעל רמת סטריליות גבוהה ביותר, כשכל הנכנסים אליו מחויבים בלבישת חלוקים, רובנו נחשוב על חדר ניתוח, אך במפעלים מסויימים קיים חדר בדיוק כזה, והוא נקרא "חדר נקי" (ורמת הניקיון בו אף גבוהה מזו בחדר ניתוח).
בחדר נקי תנאי הסביבה מבוקרים בצורה מלאה, ומותקנות בו מערכות בקרת אקלים אשר מסננות את האוויר מלכלוך וחיידקים, מורידות את רמת הלחות, שולטות בטמפרטורה ובלחץ האוויר. בחדר זה רמת הניקיון נמדדת ביחידות של מספר חלקיקים למטר מעוקב. קירות החדר בנויים כך שלא יפלטו חלקיקים, ועובדי החדר מצוידים במערכות נשימה ולבושים בחליפות ייעודיות על מנת שגם הם לא יפלטו חלקיקים. בנוסף, היווצרות חיידקים נמנעת על ידי הקפדה על משטחי עבודה חלקים לחלוטין.
חדר זה נועד לייצור מוצרים כמו שבבים אלקטרוניים, זכוכיות ותרופות, בהם כל גרגיר אבק קטן עלול לשבש את הייצור ולפגוע במוצר.
אז איך מנקים חדר נקי?
זו אכן משימה לא פשוטה, והיא שונה מהניקיון המוכר לנו. יש צורך בידע ובציוד מקצועיים, כדי לוודא שאיכות העבודה המתבצעת בחדר נשמרת ואינה נפגעת מאבק ולכלוך מעבר לרמה המותרת.
אנו ב"קצת אחרת פתרונות בע"מ", משתמשים בחומרי ניקוי בעלי תו תקן, ציוד מתקדם ולבוש מיוחד לביצוע עבודת הניקיון על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה בכל רגע נתון על רמת לכלוך ואבק בחדר הנקי בהתאם לתקנים. עובדינו עוברים מיונים קפדניים והכשרה מקצועית, ולאחר מכן עוברים הדרכות ופיקוח בתדירות גבוהה. כמו כן, אנו מתורגלים בהנחיות לפעולה גם במצבים חריגים.
המומחיות והניסיון שלנו מאפשרים לעובדי החדר הנקי במפעל לשמור על רצף העבודה ללא הפרעה וללא סיכון לעבודתם.
חברת "קצת אחרת פתרונות בע"מ" עובדת על פי נהלי עבודה הנקבעים בשיתוף פעולה עם מנהלי החדר הנקי, על מנת לספק פתרון מלא והולם לצרכי הלקוח.
אנו מתורגלים בניקיון חדרים נקיים ברמה הגבוהה ביותר, ולקוחותינו הנאמנים כוללים את התעשייה האווירית וחברת התרופות "טבע".
חברת "קצת אחרת פתרונות בע"מ", המנוהלת על ידי סוזן בר, מחויבת ללקוחותיה ורואה בשמירה על צרכיהם כערך עליון.
 
 
קצת אחרת פתרונות בע"מ    |    רחוב העצמאות 16 יהוד    |   03-5114570     |   suzikzata@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים