לקבלת הצעת מחיר
מלאו את פרטיכם ואנו
נחזור אליכם בהקדם:

מתי להזמין חברת ניקיון לעסק?

דף הבית >> מאמרים >> מתי להזמין חברת ניקיון לעסק?
מתי להזמין חברת ניקיון לעסק?

בדומה לסביבת המגורים שלנו, גם במקום העבודה ישנה חשיבות רבה בשמירה על ניקיון יומיומי.  יש לשמור על סדר, היגיינה וארגון על מנת ליהנות מאווירה נעימה ופורייה יותר.
כבעל/ת עסק עליך להחליט מתי הזמן הנוח ביותר להביא חברת ניקיון ובאיזו תדירות. חברות קטנות ובינוניות בד"כ מביאות אחת ליום לניקיונות קטנים, לחברות גדולות לרוב ישנה מנקה לאורך היום.

את שעות הניקוי אנו מתאימים לחברה, לכן יש להבין את אופי פעילות החברה על מנת שנבין האם מתאים שתגיע מנקה בשעות הבוקר המוקדמות, או לאחר ארוחת הצהריים (במידה והעובדים ברובם אוכלים במשרד) או אולי בסוף היום, כפי שעושים במרבית חברות ההיטק.
במפעלים לרוב מגיעה המנקה בתחילת היום, בעוד בבתי חולים ומוסדות ציבוריים לרוב ישנם מספר פעמים ביום סבב ניקיון לפי מידת הצורך.
ישנה חשיבות באיתור חברת ניקיון אשר מתאימה לצרכי העסק מבחינת: גודל החלל, חלונות, מרקם החלל- שטיח/ריצוף, האם יש צורך בפוליש או בשואב, כמות הפעילות במתחם ואופיה, האם מדובר בניקוי לאחר שיפוץ, ניקוי יסודי לפני חג,ניקוי לאחר הדברה, יש להתחשב בכל אלו.
ההמלצה שלנו היא על ניקיון בבוקר טרום הגעת העובדים וניקיון בסוף יום: ריקון פחים, שטיפה, אבק.

שוב חשוב מאוד להתאים את אופי הניקיון לאופי החברה.
יש לשים לב לגמישות חברת הניקיון, לעובדיה ולחומרים בהם היא משתמשת.
יש חשיבות רבה לניקוי לפני כניסה למשרד חדש ואחר שיפוץ. אלו ניקיונות מאוד חשובים וקריטיים. יש חשיבות ליסודיות ואיכות.
יש לבצע תיאום מול חברת הניקיון, עליכם להיפגש עם נציג מטעם החברה בחלל המיועד ולבדוק את השטח ובהתאם לקבל הצעת מחיר.
יש היום מגוון רחב של חברות ניקיון, חשוב מאוד לקבל המלצות על החברה ממעסיקים ולקוחות. במידה ואתם לא מרוצים – זו לא בושה להחליף.

עדיף כיום להעסיק חברת ניקיון על פני מנקה פרטית שכן יש יותר אחריות ואמינות, אין תלות בבן אדם אחד, בהנחה והמנקה חולה – יהיה תחליף, יש עבודות שרק חברות מקצועיות יכולות לעשות, זכויות סוציאליות וזכויות עובד – באחריות החברה.
המשרד שלכם מעיד עליכם, על אופי התנהלותכם, על איכות עובדיכם. המשרד שלכם הוא המראה שלכם.
תייעלו את זמן העובדים לעבודה אפקטיבית, פוריה ומועילה ותזמינו חברה מתמחה. נשמח לשלוח אליכם נציג לצורך התרשמות ולהפגישכם עם מגוון רחב של לקוחות מרוצים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קצת אחרת פתרונות בע"מ    |    רחוב העצמאות 16 יהוד    |   03-5114570     |   suzikzata@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים